Intercity verbond

In 2004 heeft Unitas S.R. met verschillende studentenverenigingen het Intercity verbond opgericht, ook wel het ICV genoemd. Dit verbond bestaat uit: L.V.V.S. Augustinus (Leiden), S.R.R. (Rotterdam) en Unitas S.A. (Amsterdam). Een van de redenen van het samenkomen van deze verenigingen is dat wij hetzelfde karakter en dezelfde tradities handhaven. In dit verbond organiseren we evenementen met elkaar, onder andere het eerstejaarsfeest, de biercantus en verschillende feesten voor onze verenigingen. Ook als een van de verenigingen een evenement organiseert, zijn de andere verenigingen van het Intercity Verbond meer dan welkom! Het verbond zorgt een goede onderlinge band tussen onze leden van alle verenigingen.

Wil je een kijkje nemen op de Facebookpagina van het Intercity Verbond? Klik dan hier.

Ga je studeren in Leiden, Rotterdam of Amsterdam? Neem dan vooral een kijkje bij een van de verenigingen die onderdeel zijn van ons Intercity Verbond:
De EL-CID website van L.V.V.S. Augustinus.
De Eurekaweek website van S.S.R. Rotterdam
De VU WEEK / INTREEWEEK website van Unitas S.A..